Danışma Hattı: 0507 705 0903 - 0544 715 0904
FOTOĞRAF ALBÜMLERİ YENİ

Hakkımızda

Kaptan Yuva, Antalya’da 1997 yılında Psikolog Semin Kaptan tarafından kurulmuştur. Lara (Şirinyalı), Konyaaltı (Arapsuyu & Gürsu) ve Fener Preschool (Çağlayan) olmak üzere dört ayrı bölgede hizmet vermektedir…

Antalya’daki en büyük okul öncesi eğitim kurumu olmamız bizim tecrübemizi yansıtmaktadır. Sunduğumuz tüm hizmet ve programlarımız, okul öncesi çocuklarımıza en uygun olacak şekilde özel olarak araştırılır, son halini alır ve sevgi, şefkat ile harmanlanır. Bizler Kaptan Yuva’da her günün çocukların ilgisini çekecek ve onlara ilham verecek yeni ve harika tecrübelerle dolu bir öğretim günü olması için çabalıyoruz. Eğitimin eğlence ile dolu olduğu, güvenli ve rahat bir ortamda çocuklarına doğru eğitimi bulmak isteyen ailelere yardımcı olurken, aradıkları yerin burada bizimle olduğunu bilmenin keyfini ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Anaokullarımızda, çocuğun çocuk olduğu unutulmadan okul öncesi eğitim, ciddiyetle ele alınmaktadır. Bizler, sıcak, samimi bir ortamda sunduğumuz yüksek kaliteli eğitimimiz ile gurur duymaktayız. Çocuğun ihtiyaçlarına cevap veren doğru bir okul öncesi eğitim kurumunu seçmenin zorluğunu anlamakta ve hizmet verdiğimiz her ailenin beklentilerine cevap verebilmek için var gücümüzle çabalamaktayız. Çocuklarımızın rahat, kendilerine güven duyabilecekleri bir eğitim almaları için onlara her an hayal güçlerini kuvvetlendirecekleri, yeniliklere açık ve eğlenceli şekilde yaklaşmaktayız. Günlük müfredatımız, çocuklarımızın beyin ve fiziksel gelişimlerini harekete geçirmek için yaratıcı oyunlara odaklı ve çeşitli ilginç ve ilham verici aktivitelerle doludur. Bizler, başkalarıyla oynarken ve çalışırken öğrenme sevgisinin sağlanacağına inanırız.Çocuklarımızın öğreneceklerini, kendilerine uygun olarak hazırlanmış okul öncesi eğitim programlarıyla ve eğlenerek okulda elde etmelerini sağlamak için uğraşmaktayız. Modern, yeni ve çocuklar için uygun okullarımızda her çocuğun fiziksel, kavramsal, sosyal ve duygusal olarak gelişmelerini sağlayacak ortamlar hazırlarız. Okullarımızda uygulanan tüm müfredatımız, programlarımız, aktif katılımı teşvik eden aktivitelerimiz, konularının uzmanı öğretmenlerimiz ve personelimizle ile birlikte, çocuklarımızı ilkokula ve hayat boyu sürecek öğrenime hazırlamaktayız.